1 / 6
Citroen c3 1.4 hdi
1 €
09.12.2022 14:05

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam citroen c3 2007 godina 1.4 hdi 50kw uvezena pred dve godini. Kilometri 255700 original.
Oprema ima
servo
klima ispravna
abs
elektrika na stakla
centralna brava
4 vozdusni pernicinja
Radio
Smenato ima set rebrast, vodna pumpa, maslo i filteri i alternator sajbna
Novi amortizeri
Cena po dogovor
Info 071260615

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам