1 / 2
DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort
2.990 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 13:16

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

proverka na lice mesto moze i bez adapter ako go imate.togas cenata bi bila.2000den.adapyerot e original DELL 130W

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава / Можна е замена од:

xxxx
Потврден огласувач
071496732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам