1 / 5
GARANT Made in Germany
2.999 МКД
13.09.2022 20:28

Тетово / Тетово

se prodavaat germanski zvucnici ,vo ispravna sostojba ,moze i zamena so pojacalo ,deck ili reciver vintage moze i so moja doplata

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

s95
Потврден огласувач
075606018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам