1 / 2
Pomosna kabina za kamion ,so krevet
1 €
29.06.2022 21:25

Прилеп / Прилеп

Kabinata e vo odlicna sostojba so izlezi za parno i vebasto ,staklo, shiber tel.070 700 168 / pasuva i na kombe

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
070700168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам