1 / 1
potrebni se keramicki Plocki
1 €
18.10.2021 00:35

Охрид / Охрид

Potrebni se keramicki Plocki podni i zidni vo zamena nudam pola pari pola nesto roba koja ja poseduvam
Dajte ponuda ke se dogovorime
tel 078-998-235

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam Flopi disk Drive

1 €

prodavam Skii fisher i cevli br 41-42

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам