1 / 3
Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od Svajcarija
24.990 МКД
31.01.2023 17:59

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva
Kupena vo Svajcarija
Raboti na baterii,so polnenje
>Se prodava bez,polnac I baterija

Vo prilog e postaveno i video

https://www.husqvarna.com/de/produkte/rasenmaher/lc-353ivx/967862001/

Со ширина на сечење од 53 см и две прегради за батерии, LC 353iVX обезбедува поголема удобност, подобра ефикасност на трошоците и подолго време на траење. Без директни емисии и тивко, ефикасно работење се обезбедуваат оптимални услови за работа. Косилката има дигитална контролна табла, лесно прилагодливо прилагодување на висината на сечењето и одлична маневрирање. Погонот на тркала со променлива брзина го олеснува косењето тревници со средна големина. Косилката може директно да се поврзе со апликацијата Husqvarna Connect преку Bluetooth, што му обезбедува на корисникот податоци и информации за производот и овозможува поефикасна и поефективна услугаКатегорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077684740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам