1 / 3
Машина за бушотини за вода / Masina za busotini za voda
70.000 €
15.09.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Хидраулична машина за бушење за вода, до 200 м длабочина. Романско производство. Нова, без алат и без камион, чини 60.000 евра во Романија. Проверете на http://www.forexpert.ro/instalatia-de-foraj-minimoto-h200/
Во нашата цена влегуваат:
- комплет машина со алат и цевки за бушење 100 м,
- MAN влекач 3-осовинец, автоматик
- нисконосечка приколка со рампи за товарење на машината, алатот, цевките, резервоари со вода, a може да се товари и багер за копање и затрупување на јамите (не е влезен во цената - го немаме повеќе).
Повеќе информации на 075 30 60 30 (Ванчо)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Анима ДООЕЛ Скопје
ул.1520 бр.6 Индустриска зона Пинтија, Скопје
Потврден огласувач
022784084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам