1 / 12
Seat Leon 2.0k 140ks Full kupen vo Mk
8.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 10:52

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.11625

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Seat Leon 2 000kubika Tdi 140ks kupen vo Kadis Skopje.Leonot Ima full oprema Navigacija fabricka BI XENON so zavrtuvanje avtomatsko vo krivini senzori napred nazad elektrika na site prozori I retrovizori klima folii vo Novus(zadni se fabricki) dva para bandazi letni 17ki so Novi gumi 2021god I zimni 16ki so Novi gumi 2020god(General tyres) Napraveni site redovni servisi I cuvan maksimalno(Bez cigara zapaleno)
Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme.garancija za kilometri.!P.s. registriran cela god.(21.10.22)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078258758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам