1 / 3
Dukani vo centar
1 €
23.09.2021 12:23

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Se izdavaat dva dukani so golemina od 65m2 i 30m2 vo centarot na Prilep vednas nasproti Stokomak pogodni za sekakva dejnost. Kontakt- Ilija 075 200 818

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ilija
Borka Taleski 72
Потврден огласувач
075200818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам