Izdavam stan vo Rasadnik nas. Kisela Voda.
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:11

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul.Hristo Tatarcev

Izdavam stan vo Rasadnik nas. Kisela Voda , vo novite zgradi ,40m2, so posebna spalna, kompletno namesten (Moze i prazen).Stanot e vednas vseliv.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

nikola
Потврден огласувач
070766616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам