1 / 9
Се продава Ford Mondeo '95 1.8 benzin
60.000 МКД
Цената не е фиксна
30.03.2023 19:41

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava ford mondeo '95 1.8 benzin 16 ventili vo odlicna sostojba so zabeleski po karoserija. Enterier bezprekoren so napraven servis ped 100km (set kumplug i sajla,vodna pumpa so zategaci,sajla za racna kocnica,zadni amortizeri,komplet site filtri i filterot za polen,maslo,nov antivris) 4 glanc novi gumi m s. Kolata e vo top sostojba. Kontakt: 078262625-Nikolina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070452255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам