ОБРАБОТЛИВА НИВА с.ПОБОЖЈЕ
3 €
17.09.2021 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА ОБРАБОТЛИВА НИВА ВО С.ПОБОЖЈЕ
СКОПСКА ЦРНА ГОРА ,ПОГОДНА ЗА ЧУВАЊЕ ПЧЕЛИ ,50 м.ОД ГЛАВЕН ПАТ.
2,5 еур М2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078337912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам