1 / 2
Menuvam samar sedlo
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 21:57

Кривогаштани / Прилеп

menuvam samar nizok so ploca, za povisok so rebrasta ploca, samarot e od scania plocata e atestirana so broj i plocka na JOST

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам