Се продава кујча
32.000 €
09.09.2021 20:51

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Dimitar Vlahov21A

se prodava vednas vseliva kujca na visoko prizemje ili vo zamena za stan ednosoben so vasa doplata renovirana 2005god 075935223

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

milenko
Потврден огласувач
075935223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам