1 / 12
Prodavam kuka vo Pintija
195.000 €
12.04.2022 07:04

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

211 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul. Sasa

Prodavam kuka vo Pintija, kompletno opremena, odlicna lokacija.
Podno greenje na cel dolen dolen sprat, vo sekoja soba ima inverter klima.
360° video nadzor, elektronsko otvaranje/zatvaranje na nadvoresnite vrati

1 sprat
Dnevna so trpezarija i kujna
Gostinska soba
Gostinsko wc

2 sprat
Utiliti
Glavna spalna so wc
Tri detski sobi
Detsko wc

Vkupna povrsina na kukata e 211m2, dvorna povrsina 450m2.
Osnovno uciliste i gradinka odaleceni 300m

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
072217943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам