1 / 3
СЕ ПРОДАВА ПЕРНИЦА ЗА ТРУДНИЦИ
1 МКД
10.07.2022 23:28

Кисела Вода / Скопје

Се продава перница за трудници, многу малку користена, квалитетна, како нова. Навлаката се вади за перенње. Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
071232373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам