Купувам куќа со дворно место до 1000м2
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2021 20:01

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

4

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Купувам куќа со дворно место до 1000м2, оддалеченост од црнтарот на Скопје до максимум 50 км.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Milan
Потврден огласувач
077731824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам