Комплет Јорган и 2 перници полнети со пердуви
2.800 МКД
Со вклучен ДДВ
06.09.2021 12:59

Скопје Центар / Скопје

Одлично зачувани
Јорган - 2 х 2 мтр
Перница 50х70

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Stefanija
Потврден огласувач
072272515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам