1 / 2
Кола за транспорт на казан за ракија/kola za kazan za rakija
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2023 08:34

Аеродром / Скопје

Димензии: 145 цм Х 68 цм, висина на оградата 63 цм

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Илија
Потврден огласувач
077884676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам