1 / 8
RIKEN ZIMSKI I ALL SEASON GUMI
2.000 МКД
Со вклучен ДДВ
Денес 08:08

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

ZIMSKI I ALL SEZON RIKEN GUMI
155.70 R13 2120DEN
175.65 R14 2200DEN
195.65 R15 2700 DEN
205.55 R16 2850DEN
225.45 R17 3000DEN
I MNOGU DRUGI DIMENZII OD RIKEN TAURUS GENERAL

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

audi
Потврден огласувач
070275445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам