Плац за викендица
5 €
07.10.2021 16:27

Ранковце / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

615 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам плац од 615 м2,погоден за викендица.Плацот е ограден,има вода,пат,струја во близина, и се наоѓа во Славишко поле, во атар на село Љубинце,Општина Ранковце, помеѓу Крива Река и магистралниот пат за Крива Паланка.Означена е локација на мапата подолу.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Томче
Skopje
Потврден огласувач
070511470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам