1 / 12
BMW 320 E90
7.500 €
Цената е фиксна
Денес 16:03

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw 320 e90 2009 god uvezena od germanija pred 4 godini so servisna kniska!
oprema
trokrak M volan
komandi na volan
tempomat
parking senzori
klimatronik
start stop sistem
Senzor za dozd
3 kluca
greacina sedista
greaci na retorvizri
koza
radio/cd
4 novi gumi matador all season
225 000 km realni !!
Redovono servisirana (4 novi amortizeri novi plocki, nov akumulator nova sajbna
Registrirana do 2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.............
Потврден огласувач
078415910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам