1 / 2
NOVOGRADBA VO KISELA VODA
77.000 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 22:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Se prodava stan vo gradba vo Kisela Voda posle Tobako Tomi na 5/8 sprat vo objekt so lift. Stanot ima 2 spalni sobi, kujna , kupatilo i dnevna so balkon. Stanot e so sever - jug orentacija i ke bide vseliv do dekemvri 2022 godina.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам