1 / 5
MONTAZA NA MEBEL
990 МКД
Со вклучен ДДВ
08.04.2022 12:46

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Montirame skakov vid na fabricki mebel spalni,kujni,detski sobi,siberi ,plakari,zakacalki,komodi i sve ostanato,bez razlika dali mebelot e turski,kineski,bugarski polski,srpski,makedonski....
Kvalitetna montaza i razumni ceni
075 858 041

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075 858 041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам