1 / 5
АКЦИЈА !! НАТКАСНИ НОВИ ЗА СПАЛНА СОБА (ПОПУСТ ЦЕНА)
1.990 МКД
Цената е фиксна
29.03.2022 15:10

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Extra Цена ПОПУСТ 1990ден ✅
Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42cm длабина
Изработени од Бела иверка
Монтирани , готови за користење
📍 SKOPJE , КОЗЛЕ
Тел. ☎️ 071 668 746 ☎️
МОЖЕ ПРАТКА И ПО КАРГО 🛒

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

DENI
KARPOŠ
Потврден огласувач
071668746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам