1 / 1
STAN SO 1 SPALNA VO KISELA VODA
53.000 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 22:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

44 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Se prodava stan vo gradba vo Kisela Voda vo neposredna blizina na Tobako Tomi. Stanot ima 44 m2 i e so 1 spalna soba, kujna so dnevna i kupatilo so prirodna ventilacija. Stanot e so juzna orentacija i ke bide vseliv do dekemvri 2022 godina.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам