1 / 4
PRODAVAM HONDA TRANSALP XL700V - 2010god.
5.499 €
26.01.2023 10:42

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2010

Модел:

Transalp XL700V

Километри:

25000

Honda Transalp XL700V - 2010god.
Registriran, so zelen karton do 24.06.2022
Napraven e komplet servis: promena na kocnici, ulje, filter za ulje, filter za vozduh, glicerin, predna i zadna zvezda zaedno so lanec.
Novi gumi Medzeler, nov kufer.
Cena 5499 evra.
Kontakt tel: 077 824 311

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

GORDANA
Потврден огласувач
072231720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам