1 / 12
Skoda Felicija 1.3 Benzin/Plin bez reg.
599 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2021 18:36

Куманово / Куманово

Марка:

Skoda

Модел:

Felicia

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Skoda Felicija 1.3 benzin/plin vo vozna sostojba. Kolata pali na kluc i motoror dobro raboti. 4 lieni bandazi, servo, vo solidna sostojba Edinstveno go nema tapacirot na vozackata vrata. Prevod odma Moze i zamena
Poveke informacii 078677691

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078677691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам