1 / 7
Stanovi vo gradba od 34m2 do 62m2 vo Skopje - Kisela Voda
1.200 €
Денес 10:11

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

49 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodavaat stanovi vo gradba od 34m2 do 62m2 vo Skopje-Kisela voda.
Se naoǵa na ul.Ivan Kozarov.
Krajniot rok za izgradba e mart 2023 godina.
Gradbata go im sledniov raspored:
Prizemje:
-stan br.1 -49m2 -orientiran na zapad -dvosoben -PRODADEN.
Kat 1:
-stan br.2 -49m2 -orientiran na zapad -dvosoben.
-stan br.3 -45m2 -orientiran na zapad -dvosoben -PRODADEN.
-stan br.4 -46m2 -orientiran na istok -dvosoben.
-stan br.5 -51m2 -orientiran na istok -dvosoben.
Kat 2:
-stan br.6 -49m2 -orientiran na zapad -dvosoben.
-stan br.7 -45m2 -orientiran na zapad -dvosoben -PRODADEN.
-stan br.8 -34m2 -orientiran na istok -garsonjera -PRODADEN.
-stan br.9 -62m2 -orientiran na istok -trosoben.
Kat 3:
-stan br.10 -49m2 -orientiran na zapad -dvosoben.
-stan br.11 -45m2 -orientiran na zapad -dvosoben -PRODADEN.
-stan br.12 -34m2 -orientiran na istok -garsonjera.
-stan br.13 -62m2 -orientiran na istok -trosoben.
Potkrovje:
-stan br.14 -49m2 -orientiran na zapad -dvosoben.
-stan br.15 -45m2 -orientiran na zapad -dvosoben -PRODADEN.
-stan br.16 -46m2 -orientiran na istok -dvosoben.
-stan br.17 -51m2 -orientiran na istok -dvosoben.
Centralno greenje e planirano meǵutoa zavisi i od izjasnuvanjeto na stanarite.
Cena: 1200 evra na m2.
Na podzemno nivo se naoǵaat garažite.
Cena na garaža: 3900 evra.
Deloven prostor od 73m2.
Cena na deloven prostor: 1500 evra na m2.
Za poveḱe informacii obratete se na:
Filip 077/641-410
Stefani 071/345-410
Šifra 02-161-21

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам