1 / 7
KUJNA- Dobro zacuvani delovi od kujna
1 €
13.12.2021 01:49

Прилеп / Прилеп

Делови од кујна,добро зачувани. Останат е уште садоперот-делот со мијалникот.
Контакт 076/425-971

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
076425971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам