СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПРИЛЕП
По Договор
01.02.2023 11:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац ( градежно земјиште) 3000 метри квадратни на улица Бистра Планина веднаш фабриката Суке. ЛОКАЦИЈАТА МОЖИ ДА ЈА ВИДИТЕ НА МАПАТА НА ОГЛАСОТ.
Цена по договор
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 075 641 049

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
075 641 049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам