1 / 5
Kotle za pano 15 kw za do100 m2
200 €
24.09.2022 16:46

Куманово / Куманово

Kotleto e mn. Malku koristeno vredi dase vidi cena po dogovor poveke inf. Tel.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
076290147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам