1 / 8
Se prodava Toyota
123.456 €
27.10.2022 14:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Toyota

Модел:

Avensis

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Toyota avensis 2.0 85kw kolata e staklo pali vozi
Kontakt 076 278 080
076 278 080

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
076278080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам