1 / 2
Masina za sadovi Beko
6.000 МКД
Цената е фиксна
13.08.2022 17:20

Кисела Вода / Скопје

Se prodava masina za sadovi ispravna Beko. Kontakt samo na ovoj broj: 070457713

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070231766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам