1 / 10
Se prodava kuka
1 €
20.09.2021 15:16

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Dojranska 9

Se prodavaat dve kuki so razlicen saat za struja i razlicen vodomer. Ednata kuka e so parno greenje, kompletno smeneta dograma, ima 3 sobi, kupatilo i golem podrum. Vkupnata kvadratura na kukata e 70m2.
Drugata kuka ima kupatilo, dve sobi od koj ednata e dosta golema isto taka dolniot sprat ima dve sobi i vizba golema na ovaa kuka kvadraturata e 60m2. Ovie kuki imaat uslov da se napravat vo edna golema. Dvornoto mesto e so kvadratura od 120m2.
Kukite se naogaat na ulica Dojranska broj 9.
Telefon za kontakt
071779614 Trajce.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075352215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам