1 / 2
Se prodava plac Prilep
20 €
Денес 16:30

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3413 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do placot ima asfalten pat voda I struja. Placot se naoga vo blizina na fabrika Milina na izlezot prema Skopje. Placot e so gradezna markica. Cena 20€ od kvadrat.
Kontakt tel 076 44 38 36 Andrej

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
076443836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам