1 / 1
Нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец)
1 €
Цената не е фиксна
13.08.2022 16:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец). Нивата изглегува на пат и се најдува во катастарска општина Оревоец.

Цена по договор

Телефон 071-656-404 (Душан).

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dusan
Потврден огласувач
071656404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам