1 / 1
Ekrani za laptopi Acer lenovo Dell Asus ekran laptop displej
2.000 МКД
28.09.2022 12:39

Аеродром / Скопје

Ekrani za site vidovi na laptopi.

Asus, Acer, Dell, Lenovo HP, Toshiba, MSI, Gateway
Novi i polovni

Imame original koristeni, no i novi kopija so super kvalitet.

Ekrani za obicni i Gejmerski laptopi.
Koristeni original
So ceni od 1900-3700 denari .

Ekrani za Gaming laptopi Full HD 15.6 75-144Hz
ceni od 5000 denari

Imame original, no i zamenski so super kvalitet.

Golemini od 14, 15,6, 17.3, 18,4
Sopstven uvoz.

Najniski ceni vo Makedonija.

Imame i novi ekrani kineski od poveke vidovi
So ceni 1500- 4000 denari

Za sekoj ekran dobivate gratis montaza i garancija.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Auto s
Потврден огласувач
075 689970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам