1 / 6
AUDI A6 3.0 Quattro 2012 Avtomatik
19.000 €
Цената не е фиксна
31.05.2023 14:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A6**********BEZ ZAMENI*****
Kupena od Germanija vo 2019 za sebe.
3.0 TDI
204KS
NAVI
KLIMATRONIK 4 ZONI
FULL OPREMA
SERVIS REDOVEN VO AUDI
2x4 ALU FELNI I 2x4 GUMI
REGISTRIRANA DO juni 2023…

-греачи на седишта
-гласовни команди
-Навигација
-Паркинг сензори
-Климатроник
-4 зонска автоматска клима
-Кожен волан со команди
-спортски седишта
-Bluetooth
-Фабричко радио со голем екран
-Темпомат
-термална заштита на стакла
-адаптивни ксенон леќи
-автоматски лед светла
-дневни лед светла
-сензор за притисок на гуми
-сензори за дожд
-12волти приклучок
-AUX приклучок
-4х18inch бандажи+4х17inchбандажи
3 клуча


077/750-660 Филип

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Filip
Потврден огласувач
077750660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам