Dvorno mesto
80.000 €
23.09.2021 18:01

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

550 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava dvorno mesto na ul. Lenin br. 18 vo centarot na gradot, vo blizina na crkvata Paraklis, so dozvola za gradenje.
Za cena i poveke informacii javete se na 075 848 597

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nadica
Потврден огласувач
075848597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам