1 / 3
PRODAVAM FRIZIDER FRINKO ПРОДАВАМ ФРИЖИДЕР ФРИНКО
8.000 МКД
02.11.2022 13:42

Кисела Вода / Скопје

ФРИЖИДЕР ФРИНКО

информации на тел.
070/577-553

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
078357035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам