1 / 11
ХИДРАУЛИЧНИ ЦРЕВА
1 МКД
29.10.2022 17:54

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Изработка на сите видови високопритисни хидраулични црева за градежни, индустриски и земјоделски машини.
Изработени со познатите брендови Semperit, Tekno и Vitillo.
Квалитетно и брзо кога и да имате потреба.
dangokomerc@hotmail.com
070/990-575
Улица: Мице Козар 68А - Прилеп

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
070990575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам