1 / 8
Massey Ferguson 1215 4x4
1 €
28.01.2023 12:00

Прилеп / Прилеп

Novi gumi
430rabotni casa
4x4
Servo volan
Godina na proizvodstvo 2001god
Traktorot e vo besprekorna sostojba kako nov

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

BOBI
ПРИЛЕП - Автопат M5/ Прилеп - Битола
Потврден огласувач
075406581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам