1 / 5
Traktor Same 60 ks 4x4
7.500 €
Цената е фиксна
05.12.2022 20:11

Делчево / Делчево

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan
Uvezen od Svajcarija

#трактор
#same
#Traktor
#traktor
#Same

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Kate
Потврден огласувач
070513072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам