1 / 7
LENCO SCD-720SI - BOOMBOX WITH DAB+/FM RADIO, BLUETOOTH CD
2.600 МКД
Цената е фиксна
18.06.2022 09:00

Гази Баба / Скопје

PRODAVAM NOV RADIO MUZICKI SISTEM MODEL LENCO SCD-720SI - PORTABLE BOOMBOX WITH DAB+/FM RADIO, BLUETOOTH, CD, CASETTE RECORDER AND USB PLAYER - SILVER DONESEN OD SVAJCARIJA KOMPLET SO DALECINSKI UPRAVUVACH CENATA VO PRODAVNICA MU E 140 EVRA POVEKJE NA SLEDNIOV LINK:https://www.melectronics.ch/de/p/773118100000/lenco-scd-720si prakam po kargo ekspres 072239735 072239735 072239735

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
072239735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам