1 / 12
Peugeot 307 2.0 Hdi 100 Kw Auto Plac Zurich
По Договор
22.11.2022 16:48

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 307 2.0 HDI 100 KW
PROIZVODSTVO 2007 GODINA
POMINATI: 225.000 KM MOZE PROVERKA
DONESENO OD SVAJCARIJA

SO FULL OPREMA:


KLIMATRONIK
ABS
SERVO
AIRBAG
BORD KOMPJUTER
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
SERVISNA KNISHKA
NASLON ZA RAKA
I MNOGU DRUGO...
POVELETE

BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI

>>> EKSTRA E <<<


VI NUDI I MNOGU DRUGI VOZILA STO SU DONESENI OD SVAJCARIJA,I SEKOJ AVTO IMA SERVISNA KNISHKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO GARANCIJA. >>POVELETE<<

AUTO PLAC ZURICH

INFO:
070-755-380 070-700-004


FACEBOOK:Auto Plac Zurich
AUTO PLAC ZURICH

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTO PLAC ZURICH
Потврден огласувач
070700004 & 070755380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам