1 / 11
Се продава куќа во Прилеп
По Договор
10.06.2022 16:42

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

164 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

5 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2001

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Kej 9ti Septemvri 61A

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти новата катна гаража.
Приземниот кат има деловен простор од 30м2 и дворно место од 5м2.
Првиот кат е вселив со квадратура од 65м2 со балкон.
Вториот кат е карабина со квадратура од 64м2 со PVC дограма, фасада и балкон.

Подетални информации на 075799187

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ane
Потврден огласувач
075799187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам