1 / 10
5x112 20ki bandazi bandasi felni AUDI Q5 A8 A6 VW ORIGINAL
499 €
11.05.2022 13:46

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8.5J

Дијаметар:

20

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavaat ORIGINALNI bandasi 5x112 AUDI Q5 s-line 2015god
Ve molam ne gi sporeduvajte so kopija bandazi
MADE IN ITALY
5x112
Et 33
8.5 J
Solidni michelin gumi 255/45/20
samo bandazi 499eur
Komplet 599eur

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071353530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам