baram da kupam plac vo Ohrid
30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2021 14:48

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

baram da kupam urbaniziran plac vo Ohrid so gradezna dozvola od 400-700 m2 do 30000 evra
kontakt na 076 824 197 na viber i wathsaap

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Gorjan
Потврден огласувач
076824197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам