1 / 4
Osiguraci - Spojki za plastika za Mercedes Benz
999 МКД
18.09.2022 12:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, прагови, врати за Мерцедес Бенц. Направени од висококвалитетен тежок материјал, силен, робустен и отпорен на вибрации, не се кршат или пукаат лесно.

☑️ Осигурачите се различни по големина и облик.
☑️ Вкупно 270 парчиња.
☑️ 12 различни модели - врсти.
☑️ Нитни за држење, држачи за притискање, решетки, штипки за обликување итн.
☑️ Високо квалитетен материјал со конструкција за издржливост, кој е силен, стабилен и отпорен на вибрации.
☑️ Kласа: A B C E G R S V W168 W169 CLA CLS Viano Vito.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Navlaki za prozorci za avtomobil

299 МКД

Vodootporna folija za retrovizor

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам